Részletes kereső

Simillair Promotions

Promóter / Host / Hostess ( Budapest XVIII. kerület )
Cégünk, a Simillair Promotions promóciós aktivitásokat szervez és valósít meg Kelet-Közép-Európa nemzetközi repülőterein. Prémium kategóriás termékek népszerűsítésével, vásárlásösztönzéssel foglalkozó csapatunkba keresünk munkatársakat a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre.
Feladat
  • Vásárlók üdvözlése és megszólítása
  • Tanácsadás, termékek ismertetése
  • Értékesítés, a vásárlók kiszolgálása
Amit kínálunk
  • Kiemelt órabér
  • Minőségi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Belső képzések
  • Lendületes csapat
Elvárások
Tapasztalat(ok)
  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet(0-1 év)
Egyéb
  • Nyelvismeret: Angol
  • Személyes kompetenciák: Ápoltság , Barátságosság , Nyitottság , Segítőkészség , Jó kommunikációs készség , Együttműködési képesség , Fejlődési igény , Pozitív hozzáállás , Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 20 Fő
  • Jelentkezési határidő: 2018-06-01
Céginfó
  • 1117 Budapest XI. kerület, Szerémi 7/B
Tovább Tudj meg többet
x