Részletes kereső

SERES & KUN ÉP-KER Kft.

Hőszigetelésben jártas szakmunkás ( Vecsés )
A Seres & Kun Ép-Ker Kft felvételt hirdet hőszigetelésben jártas szakmunkás pozícióra
Feladat
  • Kőműves feladatok ellátása
  • Hőszigetelési rendszerek kiépítése
Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség bejelentve korrekt heti kifizetéssel.
  • Munkát Nem szezonálisan hanem egész évben tudunk biztosítani így kiszámítható jövedelemmel lehet kalkulálni.
  • Természetesen biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges összes felszerelést.
Elvárások
Végzettség(ek)
  • Szigetelő(Szakiskola/Szakmunkásképző)
Egyéb
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Precizitás , Pontosság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő
  • Jelentkezési határidő: 2018-06-01
Céginfó
  • 2220 Vecsés, Hold utca 15
Tovább Tudj meg többet
x